ДНК української вишивки авангарду ДНК української вишивки авангарду

ВАШ БЛАГОЧИННИЙ ВНЕСОК

ЗРОБІТЬ БЛАГОЧИННИЙ ВНЕСОК

Існування нашого онлайн музею стало можливим завдяки волонтерській участі великої кількості ентузіастів та фінансовій допомозі меценатів. Ваш фінансовий внесок підтримує онлайн музей, подальше відтворення вишиваних робіт за ескізами народних майстрів і художників авангарду початку 20 століття, організацію освітніх та виставкових заходів. Кошти спрямовуються лише у відповідності до статутних завдань неприбуткової громадської організації Fashion UA, яка створила і утримує онлайн музей UA Heritage. Запрошуємо вас на презентації, виставки наживо та інші наші івенти, відвідати які можна згідно календаря подій.

Ви можете також долучитись до нашої команди у якості волонтера. Заповніть онлайн анкету, дайте нам знати, чим ви можете допомогти проєкту, і ми  зв’яжемося з вами за вказаними контактними даними.

“Фешн.ЮА”  – організація, що створила і утримує онлайн музей, є неприбутковою громадською організацією. Вона об’єднує дослідників традиційного українського мистецтва, фешн дизайнерів, науковців та усіх, хто надихається українським спадком. Наша команда презентує світу унікальне явище української вишивки авангарду. Для цього ми збираємо необхідні матеріали. Виклали у вільний доступ автентичні ескізи та унікальні панно відтворені на полотні та нитками ХХ ст., за роботами українських майстрів та художників авангарду, причетних до унікального мистецького експерименту, що розгорнувся на українських теренах 100 років тому. Ми створюємо версії ескізів в новітніх матеріалах й сучасному авторському прочитанні. Організовуємо офлайн виставки експозиції музею у світових культурних столицях.

Реквізити організації

Назва: ГО ФЕШН.ЮА; код ЄДРПОУ 43443521; Банк: “АТ КБ”ПРИВАТБАНК”,КИЇВ; МФО 320649; IBAN UA773206490000026002052715708

Нашими партнерами є Глобальний договір ООН в Україні, Український культурний осередок імені Василя Сліпака у Франції, France Trade Fashion Group, Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Кропивницький музей музичної культури імені Кароля Шимановського, Fashion Globus Ukraine, Київський Палац дітей та юнацтва, Кам’янський державний історико-культурний заповідник

Українська вишивка авангарду

Вишивка авангарду - результат
безпрецедентного експерименту
співпраці видатних митців авангарду
початку 20 століття і майстрів
української народної вишивки

Окрім експозиції робіт майстрів
ви знайдете тут також цілу низку
публікацій на відповідну тему:
історичні есе, інтерв'ю і дослідження,
освітні матеріали, повідомлення
про події...