ДНК української вишивки авангарду ДНК української вишивки авангарду

Ви можете підтримати проєкт за допомогою фінансового внеску або долучитись до нашої команди у якості волонтера. Заповніть онлайн анкету, щоби стати волонтером, і ми  зв’яжемося з вами за вказаними контактними даними. Або підтримайте наш проєкт фінансово. Кошти можна перерахувати за реквізитами сервісу благодійного збору коштів “Банка” від Монобанку:

Голова правління ГО “Спадщина.ЮА” Ірина Петренко 

збирає кошти на проєкт UA.HERITAGE “Мистецтво – ЗБРОЯ

за посиланням https://send.monobank.ua/jar/5HbwChH6fr

Банківські реквізити для благодійного переказу в Евро за цим посиланням

Наша команда об’єднує дослідників традиційного українського мистецтва, фешн дизайнерів, науковців та усіх, хто надихається українським спадком. Ми презентуємо світу унікальне явище української вишивки авангарду. Для цього ми збираємо необхідні матеріали. Виклали у вільний доступ автентичні ескізи та унікальні панно відтворені на полотні та нитками ХХ ст., за роботами українських майстрів та художників авангарду, причетних до унікального мистецького експерименту, що розгорнувся на українських теренах 100 років тому. Ми створюємо версії ескізів в новітніх матеріалах й сучасному авторському прочитанні. Організовуємо офлайн виставки експозиції музею у світових культурних столицях.

Статут громадської організації “Спадщина.ЮА”

Нашими партнерами є Глобальний договір ООН в Україні, Український культурний осередок імені Василя Сліпака у Франції, France Trade Fashion Group, Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Кропивницький музей музичної культури імені Кароля Шимановського, Fashion Globus Ukraine, Київський Палац дітей та юнацтва, Кам’янський державний історико-культурний заповідник

Українська вишивка авангарду

Вишивка авангарду - результат
безпрецедентного експерименту
співпраці видатних митців авангарду
початку 20 століття і майстрів
української народної вишивки

Окрім експозиції робіт майстрів
ви знайдете тут також цілу низку
публікацій на відповідну тему:
історичні есе, інтерв'ю і дослідження,
освітні матеріали, повідомлення
про події...